Boj o 3000 eur priniesol fantastické zápolenia

obr: Boj o 3000 eur priniesol fantastické zápolenia

Boj o 3000 eur priniesol fantastické zápolenia. ĎAKUJEME všetkým účastníkom a partnerom. Toto tu ešte nebolo, hovorilo sa cez víkend na turnaji Hornonitriansky futsal CUP. 

 

Víťazom sa stal tím Timring Žilina, ktorý v napínavom finále zdolal Túlavé Citróny Nitra 2:1.

Druhé miesto obsadil tím spod Zobora

Tretí skončil najlepší domáci celok AC Pumpa.

 

„Bol to skvelý zápas, chalani ukázali srdce a výbornú hru. Sme skvelý kolektív, vďaka čomu sa nám podarilo zvíťaziť. Ďakujeme organizátorom za fantastický turnaj, určite prídeme aj o rok,“ prezradil v rozhovore kapitán víťazného tímu.

„Záujem tímov prihlásiť sa do úplne nového turnaja nás veľmi potešil a vážime si ho. Akciu by sme však nemohli zorganizovať bez partnerov, ktorým srdečne ďakujeme a veríme, že z ich pomocou pripravíme aj druhý ročník. Priznávame, že turnaj sprevádzali aj drobné chybičky, ale to už pri úplne nových akciách býva. Veríme, že do budúceho roka turnaj ešte vylepšíme a stane sa futbalovou tradíciou na hornej Nitre. Ešte raz patrí všetkým veľké ĎAKUJEM,“ zhodli sa po podujatí organizátori.

 

SKUPINA A

Rondel Žilina - Engerau boys 2015 Bratislava 0:1

Gól: Csiba

Engerau boys 2015 Bratislava - Dynamo mlátičky 0:2

Góly: Borko, Meliško

Dynamo mlátičky - Rondel Žilina 2:0

Góly: Borko, Adamec

Poradie: 1. Dynamo Mlátičky 6b, 2. Engerau boys 2015 Bratislava 3b, 3. Rondel Žilina 0b.

 

SKUPINA B

Atletico Novejsa – Omšenie 4:2

Góly: Kohút, Hlinka, Pekár, Kamdem – Škrovánek, Tvrdoň

Omšenie - AC Pumpa 1:2

Góly: Beňo – Homola, Kolodzej

AC Pumpa - Atletico Novejsa 2:1

Góly: Kolodzej, Siekel - Šlabjar

Poradie: 1. Atletico Novejsa 6b, AC Pumpa 3b, 3. Omšenie 0b.

 

SKUPINA C

Ferrit Frýdek-mistek - Stará Parta 3:3

Góly: Slováček 2, Kaňok – vlastný, Kollárik 2

Stará Parta - Slovan team Priwitz 2:3

Góly: Drexler, Martinusík – Kollárik, Ondruška, Gandel

Slovan team Priwitz - Ferrit Frýdek-mistek 6:1

Góly: Martinusík 2, Gandel 2, Matejovič, Duchoň - Vrábel

Poradie: 1. Slovan team Priwitz 6b, 2. Stará Parta 1b, 3. Ferrit Frýdek-mistek 1b. O 2. a 3. mieste rozhodlo skóre.

 

SKUPINA D

BOISE - TNF Prievidza 0:4

Góly: Silva, Beka, Čampiš 2

TNF Prievidza - Túlavé Citróny Nitra 2:2

Góly: Silva 2 – Porubský, Čungali

Túlavé Citróny Nitra – BOISE 2:4

Góly: Čungali, Porubský – Benčat 2, Fereje, Sluka

Poradie: 1. TNF Prievidza 4b, 2. BOISE 3b, 3. Túlavé Citróny Nitra 1b.

 

SKUPINA E

Old boys Gewis - Jedna ruka netlieska 0:0

Jedna ruka netlieska - BLUE MAGIC 0:2

Góly: Šabo 2

BLUE MAGIC - Old boys Gewis 1:0

Góly: Solčiansky

Poradie: 1. BLUE MAGIC 6b, 2. Old boys Gewis 1b, 3. Jedna ruka netlieska 1b. O 2. a 3. mieste rozhodlo skóre.

 

SKUPINA F

FC Paroháči - Timring Žilina 0:8

Góly: Papajčík 2, Krištofík 2, Ťažký 2, Michalec, Mičuda

Timring Žilina - Mystery MFC Bratislava 0:0

Mystery MFC Bratislava - FC Paroháči 4:0

Góly: Stronček, Toman, Braník, Tvrdoň

Poradie: 1. Timring Žilina 4b, 2. Mystery MFC Bratislava 4b, 3. FC Paroháči 0b. O 1. a 2. mieste rozhodlo skóre.

 

SKUPINA G

TO-DAY Hydrokres Prešov – Prestavlky 0:5 kontumačne

Prestavlky - FC Outsidery

Góly: Dedík, Barboriak, Barbora 4 – Dudáš, Mendel, Daňo, Homoľa

FC Outsidery - TO-DAY Hydrokres Prešov 5:0 kontumačne

Poradie: 1. Prestavlky 6b, 2. FC Outsidery 3b, TO-DAY Hydrokres Prešov 0b.

 

SKUPINA H

Ruská Presilovka - KERAM Lučenec 1:0

Góly: Pilo

KERAM Lučenec - FC Piváreň Kopanice 1:1

Góly: Iskra - Kramár

FC Piváreň Kopanice – Ruská Presilovka 0:3

Góly: Pilo 2, Lukáč

Poradie: 1. Ruská Presilovka 6b, 2. KERAM Lučenec 1b, 3. FC Piváreň Kopanice 1b.

 

Šestnásťfinále:

Engerau boys 2015 Bratislava – Omšenie 0:5 kontumačne

Rondel Žilina – AC Pumpa 1:4

Góly: Novák – Špeťko, Habalčík, Kolodzej, Blaháč

Stará Parta – Túlavé Citróny Nitra 1:2

Góly: Ondruška – Braun, Peciar

BOISE - Ferrit Frýdek-mistek2:6

Góly: Fereje 3, Matuškovič 2, Viktory - Slováček, Vrábel

Old boys Gewis – FC Paroháči 4:3

Góly: Jonas, Diškanec, Ficel – Habánik 3

Jedna ruka netlieska – Mystery MFC Bratislava 2:3

Góly: Plachý, Vlčko – Toman, Debrecký, Tvrdoň

FC Outsidery – FC Piváreň Kopanice 1:3

Góly: Bobok – Málik, Šorman, Kollár

TO-DAY Hydrokres Prešov– KERAM Lučenec 7:2

Góly: Hricov 3, Čekan, Dyačovský 2, Mikluš – Iskra, Becáni

 

Osemfinále:

Dynamo mlátičky – BOISE 0:1pk

Atletico Novejsa – Túlavé Citróny Nitra 0:2

Góly: Peciar, Braun

Slovan team Priwitz – AC Pumpa 0:2

Góly: Špeťko, Kolodzej

TNF Prievidza – Omšenie 7:0

Góly: Čampiš, Silva 2, Búry, Zelovič, Rybár, Gunda

BLUE MAGIC – TO-DAY Hydrokres Prešov 1:2pk

Góly: Šabo - Hricov

Timring Žilina – FC Piváreň Kopanice 4:1

Góly: Krištofík 3, Mičuda - Kramár

Prestavlky – Mystery MFC Bratislava 0:3

Góly: Tvrdoň 2, Braník

Ruská Presilovka – Old boys Gewis 4:0

Góly: Pilo, Odráška 2, Lošonský

Štvrťfinále:

BOISE – Túlavé Citróny Nitra 2:3pk

Góly: Viktory, Matuškovič – Peciar 2

AC Pumpa – TNF Prievidza 3:1

Góly: Blaháč, Špeťko, Kolodzej - Sobota

TO-DAY Hydrokres Prešov - Timring Žilina 0:1

Góly: Kočíš

Mystery MFC Bratislava - Ruská Presilovka

Góly: Pilo 3 - Braník

 

FINÁLE

Túlavé Citróny Nitra - Timring Žilina 1:2

Góly: Peciar - Papajčík, vlastný

 

Konečné umiestnenie:

  1. miesto: Timring Žilina
  2. miesto: Túlavé Citróny Nitra
  3. miesto: AC Pumpa
  4. miesto: Ruská Presilovka

 

Najlepší strelec: Kolodzej (AC Pumpa)

Najlepší brankár: Galik (Túlavé Citróny Nitra)


Mládež

12.11.2019 15:07:03 Mládež

Ranny tréning športové triedy školská

A-tím

27.10.2019 13:51:47 A-tím

Víťazná séria potvrdená

MFK Baník Handlová – FK Junior Kanianka 5:0/2:0/ Bugár, Martin Smidka, Bača, Lazár, Kečkeš, r.  Sák, ...

Mládež

24.10.2019 07:53:07 Mládež

U11 – Vonku úspešný

Góly: Chlpek 4, Kapsa 3, Štrbavý 2, Žitník 1, Jonas 1 Na posledný majstrovský zápas sme ...

A-tím

23.10.2019 07:55:39 A-tím

MFK Baník Handlová – TJ Vápeč Horná Poruba 2:1

  MFK Baník Handlová – TJ Vápeč Horná Poruba 2:1/1:0/ Smidka Martin, Drozd – Dražkovec, r. ...

Mládež

16.10.2019 18:52:39 Mládež

U11 - Až do konca

MFK Baník Handlová 7 : 5 (1 : 3) MTJ Nitrianske Pravno B Góly: Štrbavý 5, ...

A-tím

15.10.2019 07:29:09 A-tím

MFK Baník Handlová -  TJ Manín Podmanín 4:2

V. Liga SEVER – 11. Kolo  MFK Baník Handlová -  TJ Manín Podmanín 4:2 / 4:0/ ...

Mládež

11.10.2019 17:11:44 Mládež

U11 Dva rozdielne zápasy

MFK Baník Handlová 3 : 5 (1 : 1) FK Baník Prievidza Góly: Hégli 3 Zápas ...

Mládež

09.10.2019 10:57:43 Mládež

U19 / Dorast bez bodového zisku

OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom  - MFK Baník Handlová 5:3 (2:2)  gól: Santa, Poloncy, Kúdela MFK ...